Organizacja imprez

Organizacja imprez indywidualnych i firmowych

Amazonka zorganizuje dla Państwa każdą uroczystość w eleganckiej oprawie i atrakcyjnej cenie. Nasza kuchnia oferuje szereg sprawdzonych dań, w szczególności staropolskie pełne talerze. Jesteśmy gotowi przygotować każde menu na życzenie klienta. Organizujemy przyjęcia rocznicowe, komunijne.

Romantyczny wieczór

Zaproś ukochaną osobę na romantyczny wieczór we dwoje do Restauracji Amazonka.

Polecamy Państwu spędzenie romantycznego wieczoru przy blasku świec. Całości dopełni wyśmienita kolacja, złożona z dań specjalnie wyselekcjonowanych na Państwa zamówienie. Na wstępie podany będzie aperitif pobudzający apetyt. Następnie zaserwowana zostanie przystawka i danie główne, które będzie punktem kulminacyjnym wieczoru. Dla osłodzenia atmosfery proponujemy Państwu jeden z naszych wyśmienitych deserów lodowych.

Istnieje możliwość połączenia oferty z noclegiem w jednym z naszych pokoi hotelowych w atrakcyjnej cenie.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Uroczystości rodzinne

Stypa to ważna uroczystość rodzinna poświęcona pamięci osoby zmarłej, wspominaniu jej, poszukiwaniu ukojenia w bliskości rodziny i przyjaciół. Pomożemy Państwu zorganizować godne pożegnanie Najbliżej Osoby w spokojnej atmosferze. Łącząc się z Państwem w żalu oferujemy nasze usługi.

Przyjęcie komunijne

Hotel-Restauracja Amazonka jest wymarzonym miejscem do zorganizowania przyjęcia komunijnego. Z przyjemnością będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem w tym zakresie. Proponujemy niezobowiązujące spotkanie, podczas którego poznamy Państwa potrzeby i postaramy się im sprostać. Ze swojej strony gwarantujemy znakomite potrawy i fachową obsługę.

Ponad to organizujemy wszelkie uroczystości firmowe - integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie z atrakcyjnym pomysłem i oprawą.

Sylwester 2018

Oferujemy naszą salę imprezową, restauracje oraz bar dla niezapomnianej przygody na sylwestrową noc!